Miejska Biblioteka Publiczna Nowy Świat

Oto wrota do NOWEGO ŚWIATA wiedzy, wymiany, wrażeń! Miejsce słowa, obrazu, dźwięku, spotkań, zabawy i nowych znajomości dla całej rodziny!

Biblioteka3

Drodzy Czytelnicy,

jesteśmy nową biblioteką, z wielką książnicą, skierowaną do wszystkich, którzy ciekawi są innego, nowego i tajemniczego świata słowa, kultury, sztuki i muzyki. Oprócz dla wszystkich dostępnej książnicy, wysoko wykwalifikowanym bibliotecznie, pomocnym i doradczym personelem,  oferujemy Państwu także koncerty, wystawy, wykłady edukacyjne, szkolenia.

W zakresie klubu filmowego dostępny jest także na zasadzie wypożyczeń na weekend wybór najnowszych filmów w dziale multimedialnym.

60+Best+Girls'+Night+Movies

Oprócz filmów w naszym wachlarzu ofert znajduje się dla dorosłych także kurs komputerowy, naukę języków obcych, klub romantycznej książki i klub rozmaitego świata seniora.

Biblioteka10

Dla najmłodszych czytelników naszej nowej biblioteki nie tylko przygotowaliśmy rozmaity i kolorowy, pełen  w świat wiedzy i przygód wprowadzający księgozbiór, ale także cykle rozwijające ich różne talenty artystyczne i zainteresowania naukowe i sportowe: cykl artystyczny „Świat małego artysty”, „Świat małego wynalazcy” i „Świat małego sportowca”, któremu towarzyszy specjalnie zaprojektowany na zewnątrz biblioteki mały park sportowy.

Biblioteka9